Dizajn

Dizajn

ukážky základných grafických šablón

Podpora

Podpora

poradenstvo a riešenie problémov s net.biz

net.biz má mnohé pútavé vlastnosti

Zoznámte sa s vašim biznis partnerom

Projekt net.biz je riešením šitým na mieru pre všetkých, ktorí používajú ekonomický systém EcoSun a jeho modul riadenia skladov a odbytu – OASIS. Je modulárny, ľahko modifikovateľný a obsahuje mnoho funkcií podporujúcich najmä B2B formu predaja, no vďaka jeho vlastnostiam ho môžete použiť aj pre predaj koncovému zákazníkovi.

Kľúčovou vlastnosťou internetového obchodu net.biz, ktorá ho výrazne odlišuje od konkurencie a zároveň robí ideálnym pre nasadenie v akejkoľvek spoločnosti, je synchronizačná služba S2OSynchro. Tá zabezpečí, že práca so systémom net.biz bude nielen komfortná a rýchla, ale najmä bezstarostná.

Na obrázku nižšie je schématicky znázornená architektúra systému net.biz a jeho komunikačných kanálov.

 Schema net.biz

Ako vám bude slúžiť prepojenie net.biz a EcoSun

V ekonomickom softvéri EcoSun OASIS, ktorý už používate, budete vykonávať údržbu a správu katalógu tovaru, obrázkov, popisov produktov, adresára partnerov, objednávok, dodacích listov a faktúr. Budete tu tiež udržiavať všetky ostatné dáta a číselníky. V skrate – OASIS sa pre vás stane “riadiacim pultom” celého systému.

Služba S2OSynchro potom v určených časových intervaloch zabezpečí plnohodnotnú a bezobslužnú synchronizáciu dát medzi OASIS a net.biz. Zo softvéru OASIS prenesie na internetový obchod všetky potrebné údaje: katalóg tovaru s popismi a obrázkami, ktoré si automaticky upraví a zoptimalizuje, číselník tovarových skupín, adresár obchodných partnerov, stavy skladov… Naopak, z net.biz do OASIS prenesie všetky nové objednávky, nových zákazníkov, zmeny objednávok alebo údajov o zákazníkoch.

O službe S2OSynchro

S2OSynchro je služba, ktorá beží na pozadí vášho servera alebo počítača. Svojimi požiadavkami je nenáročná, no zároveň je veľmi efektívna a výkonná. Je kompatibilná s počítačovými operačnými systémami Windows XP SP2, Vista, 7, 8, a serverovými operačnými systémami Windows Server  2003 SP2, 2008, 2008R2, 2012.

Po synchronizácii dát pomocou S2OSynchro zobrazí internetový obchod net.biz katalóg tovaru a všetky dôležité informácie, a na základe číselníka tovarových skupín automaticky vygeneruje strom produktových kategórií. Vašim zákazníkom potom poskytne vysoký komfort pri každom nákupe vďaka mnohým praktickým funkciám a vlastnostiam.

Autori

Vývoj, prevádzku a podporu zabezpečuje:   net.biz Solutions s.r.o.

net.biz tím:
Ing. Milan Hanajík – vedúci projektu, implementácia, podpora
Matej Hanajík - vývoj v C#, SQL
Michal Hanajík – vývoj v PHP, HTML, SQL
Ing. Ján Chudý – vývoj v PHP, HTML
Ladislav Štefina - podpora, implementácia